Studia podyplomowe Marketing na Rynku Farmaceutycznym

Rekrutacja na studia podyplomowe "Marketing na Rynku Farmaceutycznym". Studia przeznaczone dla absolwentów uczelni wyższych chcących poszerzyć wiedzę z zakresu marketingu, zarządzania i prawa na rynku farmaceutycznym i medycznym.

Kierunek stworzony i prowadzony jest przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
 
Aby skutecznie podejmować decyzje na trudnym rynku farmaceutycznym potrzebna jest wiedza z zakresu marketingu, prawa i zarządzania. Osoby, które nie podejmują efektywnych działań prowadzących do poprawy wskaźników ekonomicznych i wizerunku reprezentowanego przedsiębiorstwa nie odnoszą sukcesu. Stąd decyzja o wprowadzeniu do programu tematów dotyczących mechanizmów rynkowych opartych o najnowsze trendy związane m. in. z marketingiem internetowym, komunikacją interpersonalną i budowaniem trwałych relacji z otoczeniem. Nie zabraknie także zajęć dotyczących marketingu społecznościowego, „content marketing”, dostępności ekonomicznej, neuromarketingu i wykorzystania sztucznej inteligencji na rynku farmaceutycznym.

Warsztaty, seminaria i wykłady prowadzone będą w nowoczesnej, przystępnej i praktycznej formie. Zdobyta wiedza ułatwi menagerowi zarządzanie zespołem i produktem oraz pozytywnie wpłynie na kompetencje związane z negocjacjami cenowymi oraz kreowaniem marki. Wyjątkową jakość oraz wysoce specjalistyczny charakter zajęć zapewnia liczne grono wykładowców będących specjalistami oraz menagerami o niekwestionowanej pozycji na rynku farmaceutycznym. Otrzymany certyfikat będzie nie tylko potwierdzeniem ukończenia studiów, ale będzie również stanowić gwarancję przewagi konkurencyjnej Absolwenta w stosunku do innych reprezentantów branży.

Podstawowe informacje w pigułce

Więcej na stronie Uniwersytetu