14.09.2020 : Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu oferuje pracę na stanowisku diagnosty laboratoryjnego/młodszego asystenta w Zakładzie Mikrobiologii.

31.08.2020 : Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu oferuje pracę na stanowisku diagnosta laboratoryjny w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej.

28.02.2020 : Zakład Immunologii i Prewencji Weterynaryjnej Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu ul .C.K.Norwida 31, poszukuje pracownika do Laboratorium na stanowisko Technika, ewentualnie Specjalistę. Chętnie z Wydziału Analityki. Praca polega na wykonywaniu: badania białek, Testy ( np. ELISA), elektroforeza na agarze, okresowo udział w przygotowywaniu ćwiczeń, testy immunologiczne np.: kompleksy immunologiczne. Szczegóły na stronie UP we Wrocławiu, Zakład Prewencji i Immunologii. Telefon: 71 3205246 (godz 9:00 - 15:00), Irena Żyłka (tel .600521703).

28.02.2020 : Zakład Patomorfologii i Cytologii Klinicznej we Wrocławiu, przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym, zatrudni od zaraz do pracy analityków medycznych (techników, licencjatów, magistrów) lub osoby z kierunków pokrewnych, w tym biologów, w pracowni cytologicznej i histologicznej, przy czynnościach technicznych (m.in. wykonywanie barwionych tkankowych i cytologicznych preparatów mikroskopowych z ludzkich tkanek i narządów zmienionych chorobowo oraz płynów z jam ciała i rozmazów do diagnostyki patomorfologicznej lub cytologicznej, technika cytologiczna i histologiczna w pełnym zakresie). Nie jest wymagane żadne doświadczenie zawodowe (chociaż mile widziane) – osoby zatrudnione zostaną przyuczone do wykonywania pracy. Kontakt: Patryk Nowak, tel. 728 341 615, CV na mail: patryk2nowak@interia.pl .

30.01.2020 : Zakład Immunologii i Prewencji Weterynaryjnej Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu ul .C.K.Norwida 31. Poszukujemy pracownika do Laboratorium, na stanowisko Technika. Chętnie z Wydziału Analityki. Praca polega na wykonywaniu : badania białek , Testy ( np ELISA), elektroforeza na agarze, okresowo udział w przygotowywaniu ćwiczeń, testy immunologiczne np : kompleksy immunologiczne. Szczegóły na stronie UP we Wrocławiu, Zakład Prewencji i Immunologii. Telefon 71 3205246 (godz. 9:00 - 15:00 ) Irena Żyłka (tel. 600521703). Zapraszamy.

09.01.2020: NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie zatrudni Diagnostę laboratoryjnego. Możliwość pracy w MLD (możliwość pełnienia samodzielnych dyżurów medycznych), na pracowni serologii lub mikrobiologii. Ofertę również kierujemy do studentów ostatnich lat analityki medycznej (możliwość praktyk wakacyjnych w ramach toku studiów). Kontakt najlepiej z kierownikiem 748344157 lub mailowo laboratorium@szpital.dzierzoniow.pl .

11.10.2019 : Praca w Specjalistycznym Laboratorium Diagnostyki Hematologicznej i Transplantacyjnej w Katedrze i Klinice Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku.

11.10.2019 : 105.Kresowy Szpital Wojskowy w Żarach zatrudni magistra Analityki Medycznej na stanowisko Diagnosty Laboratoryjnego w Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej.

11.10.2019 : Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu poszukuje absolwenta analityki medycznej do pracy w Laboratorium Immunologii Tkankowej Centrum Medycznego Instytutu.

11.10.2019 : Oddział Laboratoryjny Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Lubinie zatrudni, na pełny etat, Diagnostę Laboratoryjnego do akredytowanego laboratorium mikrobiologicznego.

11.10.2019 : Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala Wojewódzkiego w Opolu zatrudni absolwenta Analityki Medycznej.