Laureaci Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich

Z wielką przyjemnością informujemy Społeczność Akademicką Wydziału Farmaceutycznego UMW, iż wyłoniono laureatów w Wydziałowym Konkursie Prac Magisterskich dla studentów kierunku analityka medyczna, wykonanych i obronionych w roku akademickim 2018/2019.

Do Konkursu zgłoszono 6 prac na kierunku analityka medyczna.

Laureatami konkursu są:
I miejsce przyznano pracy Pani Agnieszki Gruca pt. „Kliniczne znaczenie polimorfizmu genu ABCB1 i mutacji CCR5 u chorych na nieswoiste zapalenie jelit”, wykonanej w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Klinicznej UMW promotor dr Krystyna Głowacka.

II miejsce przyznano pracy Pani Anny Szczygielskiej pt. ”Detekcja DNA wirusa brodawczaka ludzkiego w materiale biologicznym pobranym z jamy ustnej”, wykonanej w Katedrze i Zakładzie Jamy Ustnej UMW, promotor dr Irena Duś-Ilnicka.

III miejsce przyznano pracy Pani Izabeli Pielki pt. ”Apoptoza indukowana syntetycznymi pochodnymi flawonoidów w ludzkich komórkach raka jelita grubego” , wykonanej w Zakładzie Biologii Molekularnej i Komórkowej UM, promotor dr Dagmara Baczyńska.

Wszystkim laureatom konkursu oraz promotorom i opiekunom prac składamy wyrazy uznania i życzymy dalszych sukcesów.

Kolegium Dziekańskie WF