III specjalistyczne, międzynarodowe spotkanie szkoleniowe z zakresu cytometrii przepływowej

Katedra i Zakład Podstaw Nauk Medycznych ma przyjemność zaprosić do udziału w III specjalistycznym, międzynarodowym spotkaniu „Flow Cytometry Conference”. Spotkanie jest współorganizowane przez światowego lidera szkoleń z zakresu z cytometrii przepływowej Expert Cytometry (ExCyte), firmę Beckman Coulter, Pracownię Immunologii Klinicznej i Eksperymentalnej Katedry Immunologii Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK w Toruniu oraz Laboratorium Cytometrii Przepływowej Katedry i Zakładu Podstaw Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W tym roku spotkanie odbędzie się w dniach 5-7 września 2019 w Collegium Medicum w Bydgoszczy i będzie prowadzone przez dwóch wybitnych specjalistów z dziedziny cytometrii przepływowej dr Alfonso Blanco-Fernández z University College Dublin w Irlandii oraz dr Raif Yuencel z IFCC, Institute of Medical Sciences IMS, University of Aberdeen w Szkocji. Program i szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach (zaproszenie - program - zapisy).

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z dr Heleną Moreira (tel. 793 99 09 59, e-mail: helena.moreira@umed.wroc.pl).
Serdecznie zapraszamy!