Wnioski stypendialne
(10.10.2018)

Decyzją Prorektora ds. Dydaktyki, prof. Piotra Dzięgiela, termin składania wniosków stypendialnych został przesunięty na dzień 12.10.2018 r.

Tydzień integracji PTSF
(9.10.2018)

Nowy rok akademicki Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji rozpoczyna solidną dawką integracji -gry planszowe, karaoke, pierwszy studencki czwartek. PTSF serdecznie zaprasza wszystkich studentów farmacji niezależnie od roku.

NAWA - program dla doktorantów
(9.10.2018)

Od 6 miesięcy do roku w najlepszych orśodkach naukowych na świecie - takie są założenia Programu im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej. Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej przygotowała go z myślą o doktorantach.

Wrocławski Oddział PTFarm
(5.10.2018)

Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego zaprasza na zebranie naukowo-szkoleniowe z wykładem "Testy diagnostyczne w aptece".
Prelegent dr Lilla Pawlik-Sobecka.

Fundacja "Farmacja Dolnośląska"
(2.10.2018)

Uwaga Studenci Wydziału Farmaceutycznego.
Fundacja "Farmacja Dolnośląska" informuje, że istnieje możliwość starania się o przyznanie stypendium rocznego w wysokości 300,00 złotych miesięcznie.

Wyróżnienia dla pracowników Wydziału Farmaceutycznego
(1.10.2018)

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza były połączone z międzynarodową konferencją V4 PharmForum. Podczas uroczystości uhonorowanych zostało dwóch pracowników Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej.

Identyfikator ORCID - szkolenie w Bibliotece Głównej UMW
(1.10.2018)

Biblioteka Główna UMW zaprasza na szkolenia na temat identyfikatora ORCID. Trwają około 1 godziny i odbywają się w budynku Biblioteki w sali multimedialnej na II piętrze. Pierwsze zaplanowano już 2 października 2018 roku.

Ankieta Biblioteki
(24.9.2018)

Biblioteka zachęca P.T. Pracowników Wydziału do wyrażenia opinii dotyczącej zbiorów elektronicznych. W tym celu prosimy Państwa o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej zbiorów elektronicznych Biblioteki UMW.

Ogólnopolski konkurs prac magisterskich
(21.9.2018)

Celem Konkursu jest promocja medycyny laboratoryjnej, rozwój wiedzy i praktyki laboratoryjnej oraz działanie w kierunku unowocześniania i podnoszenia jakości kształcenia. Regulamin Konkursu przewiduje nagrody pieniężne.

Principles of Flow Cytometry
(17.9.2018)

Zapraszamy do udziału w specjalistycznym, międzynarodowym kursie „Principles of Flow Cytometry”. Kurs poprowadzi wybitny specjalista z dziedziny cytometrii przepływowej dr Alfonso Blanco-Fernández. - zaproszenie - info 1 - info 2 -