Nowa procedura postępowania w przypadku zakażeń
(16.10.2020)

W związku z rosnącą liczbą przypadków zakażenia i osób kierowanych na kwarantannę zmieniona została Procedura postępowania w przypadku podejrzenia lub zarażenia SARS-COV-2 wśród pracowników i studentów UMW.

Zmiana podziału roku akademickiego
(11.1.2021)

Prorektor ds. studentów i dydaktyki prof. Agnieszka Piwowar przypomina o wprowadzonej zarządzeniem rektora zmianie podziału roku akademickiego 2020/2021. Semestr zimowy trwa do 7 lutego, sesja egzaminacyjna od 8 do 21 lutego 2021.

Konsultacje psychologiczne
(30.12.2020)

Studenci i doktoranci naszej uczelni mają możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych organizowanych przez Katedrę i Klinikę Psychiatrii UMW. By umówić się na termin wystarczy kontakt mejlowy.

Kwarantanna nie obejmuje studentów
(22.12.2020)

Zgodnie z opublikowanym 21 grudnia 2020 roku Rozporządzeniem Rady Ministrów studentów wracających na studia do Polski nie obowiązuje kwarantanna. Zajęcia w formie stacjonarnej, zgodnie z ustaleniami, wracają 7 stycznia 2021.

Dyplomy ukończenia studiów wręczone
(22.12.2020)

14 grudnia 2020 roku zostały wręczone dyplomy ukończenia studiów farmaceutom i analitykom medycznym. Po raz pierwszy w historii Wydziału Farmaceutycznego UMW z powodu pandemii uroczystość odbyła się w formie hybrydowej ...

Wykład poświęcony ustawie o zawodzie farmaceuty
(16.12.2020)

Zapraszamy Państwa oraz społeczność akademicką naszego Wydziału na wykład poświęcony ustawie o zawodzie farmaceuty.
W najbliższy czwartek 17.12. br. o godz.19:00 odbędzie się spotkanie na platformie ZOOM.

Świąteczne życzenia
(15.12.2020)

W tych trudnych dla nas wszystkich czasach życzenia przede wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie rodziny, składa Dziekan Wydziału Farmaceutycznego wraz z Kolegium Dziekańskim.

Zasady realizacji zajęć od 7 stycznia 2021
(11.12.2020)

Zgodnie z zarządzeniem rektora - od 7 stycznia 2021 zajęcia praktyczne na wszystkich latach będą prowadzone stacjonarnie w siedzibie Uczelni lub jej filiach. Online nadal prowadzone będą zajęcia teoretyczne - wykłady i seminaria.

Państwowy Egzamin Specjalizacyjny Farmaceutów
(11.12.2020)

W dniu 8 grudnia odbył się w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Klinicznej Państwowy Egzamin Specjalizacyjny Farmaceutów w dziedzinie farmakologii a 10 grudnia - Państwowy Egzamin Specjalizacyjny Farmaceutów w dziedzinie farmacji klinicznej.

Muzeum Farmacji można odwiedzać w sieci
(9.12.2020)

Muzeum Farmacji było zmuszone zamknąć się dla zwiedzających. Na szczęście teraz jego eksponatom można przyjrzeć się bez wychodzenia z domu, w ramach projektu Wirtualne Muzea Wrocławia, prezentującego zasoby muzeów uczelnianych.