Identyfikator ORCID - łączenie z kontem w PBN i POL-on
(10.6.2019)

Przypominamy, że pracownicy i doktoranci UMW są zobowiązani do powiązania indywidualnego konta w systemie Polskiej Bibliografii Naukowej (PBN) z kontem systemu ORCID i systemem POL-ON.

Studia podyplomowe Marketing na Rynku Farmaceutycznym
(13.8.2019)

Rekrutacja na studia podyplomowe "Marketing na Rynku Farmaceutycznym". Studia przeznaczone dla absolwentów uczelni wyższych chcących poszerzyć wiedzę z zakresu marketingu, zarządzania i prawa na rynku farmaceutycznym i medycznym.

Studia uzupełniające dla Osób Wykwalifikowanych: rekrutacja
(17.7.2019)

Ruszyła rekrutacja na podyplomowe „Studia uzupełniające dla Osób Wykwalifikowanych” na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej. Chętni mogą zglaszać chęć podjęcia studiów do 16 września 2019 r.

Nagroda naukowa Prezydenta Wrocławia
(12.7.2019)

Informacja dotycząca składania wniosków o Nagrodę naukową Prezydenta Wrocławia.

Kontener
(10.7.2019)

Przy budynku D stoi kontener na odpady wielkogabarytowe - można skorzystać (do piątku).

III specjalistyczne, międzynarodowe spotkanie szkoleniowe z zakresu cytometrii przepływowej
(10.7.2019)

Zapraszamy do udziału w III specjalistycznym, międzynarodowym spotkaniu „Flow Cytometry Conference”. Spotkanie odbędzie się w dniach 5-7 września 2019 r. w Collegium Medicum w Bydgoszczy.
- zaproszenie - program - zapisy -

Spotkanie pracowników WFzOAM z Dziekanem
(8.7.2019)

Dziekan Wydziału Farmaceutycznego z Odziałem Analityki Medycznej prof. dr hab. Halina Grajeta zaprasza w dniu 10 lipca 2019 r. (środa) o godz. 12:00 (sala W1 im. L. Kuczyńskiego) na coroczne spotkanie pracowników wydziału z Dziekanem.

Cykl wykładów prof. Minodory Dobreanu
(19.6.2019)

W Katedrze i Zakładzie Biologii Molekularnej i Komórkowej gościć będzie Prof. Minodora Dobreanu z Universytetu Medycyny, Farmacji, Nauki i Technologii Tirgu-Mures w Rumunii. W ramach wizyty prof. Dobreanu wygłosi cykl wykładów.

Współpraca lekarza i farmaceuty - fakultet w CSM
(13.6.2019)

Zakończył się pierwszy na UMW międzywydziałowy fakultet dla studentów IV roku z kierunków lekarskiego i farmaceutycznego. Studenci ćwiczyli współpracę w praktyce w Centrum Symulacji Medycznej.

Spotkanie z Rektorem
(29.5.2019)

Zapraszamy na spotkanie z JM Rektorem, w dniu 7 czerwca br. (piątek), o godz. 11:00, do sali wykładowej im. L. Kuczyńskiego W1.
Na spotkaniu będą omówione bieżące sprawy naszego Wydziału.