International Students’ Conference
(14.9.2017)

International Students’ Conference
"MEDICINAL PLANTS - HISTORY AND CONTEMPORANEITY"
14th of October 2017, Czech Republic
- plakat -

Konkurs na stypendium naukowe z NCN
(13.9.2017)

Stypendia zostaną przyznane na podstawie decyzji komisji stypendialnej, powołanej zgodnie z Regulaminem.

- pełna informacja -

Spotkania wstępne dla nowo przyjętych studentów
(7.9.2017)

W imieniu Władz Dziekańskich serdecznie zapraszamy nowo przyjętych studentów kierunku farmacja i analityka medyczna na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 29 września 2017 (piątek) o godzinie 10:00 ...

III Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców
(16.8.2017)

Celem konferencji jest integracja oraz chęć poszerzenia współpracy między środowiskami naukowymi studentów, absolwentów, doktorantów oraz młodych doktorów.
- info 1 - info 2 - streszczenie - zgłoszenie -

Newsletter Młodej Farmacji
(5.7.2017)

Elektroniczne wersje trzech kolejnych numerów Newslettera wydawanego przez Zarząd Główny Młodej Farmacji:

- nr 1 - nr 2 - nr 3 -

Wirtualny Dziekanat
(5.7.2017)

W związku z planowanym uruchomieniem Wirtualnego Dziekanatu, od roku akademickiego 2017/2018 - wszyscy studenci Wydziału Farmaceutycznego z Odziałem Analityki Medycznej zobowiązani są do weryfikacji swoich danych osobowych i teleadresowych.

Spotkanie pracowników WFzOAM
(26.6.2017)

Dziekan prof. dr hab. Halina Grajeta zaprasza wszystkich pracowników Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej na coroczne spotkanie pracowników Wydziału w dniu 29 czerwca br.(czwartek) o godz. 13:00 w sali W1.

Egzamin specjalizacyjny z dziedziny Farmacji Aptecznej
(19.6.2017)

W dniach 12 i 13 czerwca 2017 roku w Sali konferencyjnej im. prof. L. Kuczyńskiego Wydziału Farmaceutycznego oraz w Katedrze i Zakładzie Technologii Postaci Leku UM we Wrocławiu odbył się Ogólnopolski egzamin państwowy z dziedzinie Farmacji Aptecznej.

Kongres Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji w Lublinie
(14.6.2017)

W dniach 6-9.10 2017 roku odbędzie się Kongres Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji w Lublinie. W dniu 8.10 odbędzie się Konkurs Prac Naukowych, w którym mogą brać udział studenci farmacji ze wszystkich Wydziałów Farmaceutycznych.

Pacjent pod opieką diagnosty
(7.6.2017)

Dzień Diagnosty Laboratoryjnego świętowaliśmy aktywnie. Forum Dolnośląskie Analityków 27 maja prowadziło pomiary glukozy i cholesterolu z krwi włośniczkowej, ciśnienia oraz saturacji. Pomiary wykonywało także PTSF.