Mikołajkowa zbiórka PTSF
(10.12.2018)

Do 18 grudnia na terenie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej studenci i pracownicy mogą wesprzeć VI edycję akcji Mikołajkowa paka dla Dzieciaka Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci im. Jana Pawła II w Jaszkotlu.

Nabór na specjalizacje
(8.12.2018)

Studium Szkolenia Podyplomowego zaprasza magistrów farmacji do składania wniosków o rozpoczęcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu farmacji aptecznej, klinicznej i farmacji szpitalnej. Termin składania wniosków upływa w dniu 15 grudnia 2018 r.

Zostaliśmy Świętymi Mikołajami
(7.12.2018)

Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych jak co roku zorganizowało akcję Zostań Słodkim Mikołajem- Become a Sweet Santa Claus. Na uczelni zbierane były słodycze, które podczas finału, studenci rozdali dzieciom przebywającym w USK.

MEET UP IN LAB Genomtec-mobilna diagnostyka
(3.12.2018)

SKN Cytometrii Przepływowej i Badań Biomedycznych zaprasza na cykl wykładów Meet Up in Lab. Grudniowy wykład Genomtec- mobilna diagnostyka wygłosi Izabela Pielka już 5 grudnia o godzinie 14.00.

Zebranie naukowo-szkoleniowe z wykładem
(29.11.2018)

Zebranie naukowo-szkoleniowe „Zastosowanie nowych surowców w recepturze aptecznej: sildenafil, minoxidil, clotrimazol, prometazyna, kwas winowy. Nowoczesne podłoża i ich właściwości: Pentravan, Lekobaza, Lekobaza Lux”.

Dolnośląscy Liderzy Medycyny
(28.11.2018)

Staże dla studentów czterech ostatnich semestrów Oddziału Analityki Medycznej.
- formularz zgłoszeniowy - deklaracja uczestnictwa w projekcie - oświadczenie uczestnika projektu -

Stypendia
(21.11.2018)

Powołana przez Prezesa Fundacji "Farmacja Dolnośląska" Komisja rozpatrującej wnioski o przyznanie stypendiów, przyznała 17 stypendiów miesięcznych dla 3 osób z III rok studiów, 2 osób z IV rok studiów, 8 osób z V rok studiów oraz 4 osób z VI rok studiów.

Otwarci na niepełnosprawność
(13.11.2018)

Po raz kolejny zapraszamy pracowników uczelni na szkolenie "Otwarci na niepełnosprawność". Tym razem czekamy na zgłoszenia nauczycieli akademickich i pracowników dydaktycznych.

Dolnośląscy Liderzy Medycyny
(13.11.2018)

Rusza rekrutacja do projektu „Dolnośląscy Liderzy Medycyny wdrożenie zintegrowanego programu podnoszenia kompetencji studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i administracyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ".

Analitycy medyczni odebrali dyplomy
(12.11.2018)

Dużo uśmiechu, gratulacji i poczucia, że kończy się ważny etap w życiu. Kolejny rocznik absolwentów analityki medycznej odebrał dyplomy. Wielu z nich już dziś zapowiada, że z uczelnią nie zamierzają się jeszcze rozstać.