MINIATURA – „małe granty” ruszają po raz drugi
(17.4.2018)

Badania pilotażowe, konsultacje, konferencje – te i inne działania będą mogli sfinansować polscy badacze w ramach konkursu MINIATURA 2. Druga edycja tzw. małych grantów została ogłoszona 17 kwietnia 2018 r. przez Narodowe Centrum Nauki.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o stwardnieniu rozsianym
(17.4.2018)

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zaprasza do 3. edycji konkursu na pracę dotyczącą problematyki stwardnienia rozsianego. Udział mogą brać prace licencjackie i magisterskie, obronione w latach 2015/2016, 2016/2017 oraz 2017/2018.

Uwaga pracownicy i studenci WFzOAM
(13.4.2018)

W budynku F1, w miejscu za szatnią, działa już punkt gastronomiczny Cafe Kardamon, który oferuje kanapki, sałatki, naleśniki, gołąbki, kawę i herbatę i inne potrawy w godzinach: 9.00 – 15.30. Serdecznie zapraszamy.

Nasi naukowcy sprawdzą, jak działały leki sprzed 400 lat
(12.4.2018)

Badacze z Katedry i Zakładu Farmakognozji połączą siły z historykami z Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach projektu zakładającego odtworzenie i analizę preparatów leczniczych opisanych w historycznych źródłach.

Wyjazd dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością
(11.4.2018)

Już po raz drugi zaprosimy studentów i doktorantów z niepełnosprawnością na wyjazd szkoleniowo-integracyjny. W tym roku planowana jest wycieczka do Polanicy Zdroju od 18 do 20 maja.

Dziekanat informuje
(10.4.2018)

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej informuje studentów V-go roku farmacji i analityki medycznej, że przed planowaną obroną pracy magisterskiej należy: pełna informacja .

Światowy Dzień Zdrowia z udziałem diagnostów
(10.4.2018)

7 kwietnia to ważna data dla tematu zdrowia. Studenci analityki medycznej nie mogli pominąć tak ważnego święta w kalendarzu. To właśnie efekt ich codziennej pracy - wynik laboratoryjny, jest nieodłącznym elementem diagnozy lekarskiej i walki o zdrowie.

W sprawie wypowiedzi publicznych
(10.4.2018)

Komisja ds. etyki w nauce Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich opracowała stanowisko w sprawie wypowiedzi publicznych uczonych w sprawach ważnych dla społeczeństwa i państwa.

PTFarm zaprasza
(4.4.2018)

Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego zaprasza na zebranie naukowo-szkoleniowe z wykładem pt. „Rozwój dzieci i młodzieży – co ważne dla Farmaceuty ?”.
- zaproszenie -

Życzenia świąteczne
(29.3.2018)

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym życzy Kolegium Dziekańskie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej. - kartka -