Godziny rektorskie - 14 marca
(19.2.2019)

W związku z uroczystością Promocji Doktorów Nauk Medycznych i Farmaceutycznych, której organizatorem jest Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, 14 marca 2019 r. (czwartek) od godz. 10:00 do 14:00 ogłoszone zostały godziny rektorskie.

Dzień Otwarty na Uniwersytecie Medycznym 2019
(19.2.2019)

Licealiści dowiedzą się jak pokonywać fake newsy na przykładzie ruchów antyszczepionkowych. To jedna z atrakcji Dnia Otwartego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. 1 marca będą mogli podjąć decyzję, który z 10 naszych kierunków wybrać.

Nominacje profesorskie
(14.2.2019)

Dwoje profesorów naszej uczelni odebrało 13.02.2019 nominacje. Są to: prof. Justyna Brasuń, kierownik Katedry i Zakładu Chemii Nieorganicznej WFzOAM oraz prof. Jerzy Garcarek z Zakładu Radiologii Ogólnej, Zabiegowej i Neuroradiologii WLKP.

Uwaga Kierownicy Jednostek
(12.2.2019)

Informacja nt. składania wniosków dotyczących odbywania staży naukowych w kraju.

Kobiety w medycynie
(11.2.2019)

Wyższa Szkoła Medyczna w Legnicy i Polskie Forum Europejskiej Koalicji do Walki z Rakiem Piersi zapraszają na ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Kobiety w medycynie” - 9 marca 2019 r.

Seminarium Wydziału Chemii UWr
(4.2.2019)

Dnia 13.02.2019, na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się otwarte seminarium zatytułowane: "Od teorii do eksperymentu - czyli droga naukowa w badaniach bioukładów" (Kampus Grunwaldzki, ul. F. Joliot-Curie 14, Wrocław).

Wrocławski Oddział PTFarm
(28.1.2019)

Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego zaprasza na zebranie naukowo-szkoleniowe z wykładem "System recept elektronicznych - ogólne zasady funkcjonowania oraz praktyczne doświadczenia dolnośląskich aptek".

Fundacja "Farmacja Dolnośląska"
(25.1.2019)

Fundacja "Farmacja Dolnośląska" w roku 2018 zakupiła i przekazała na własnoœć, w formie darowizny, Wydziałowi Farmaceutycznemu z Oddziałem Analityki Medycznej, wymienione tu sprzęt, aparaturę oraz podręczniki akademickie.

Lider Nauk Farmaceutycznych po raz VI
(21.1.2019)

Do 8 lutego zgłaszać można prace, które mają wziąć udział w kolejnej edycji konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych. W roku 2018 II miejsce w plebiscycie zajęła dr Dorota Kida z Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej.

Kierownicy Jednostek Organizacyjnych. Informacja o wnioskach o odznaczenia państwowe lub resortowe.
(11.1.2019)

Kierownicy jednostek organizacyjnych składają wnioski o odznaczenia podległych pracowników do Senackiej Komisji Odznaczeń za pośrednictwem Działu Spraw Pracowniczych w dwóch wersjach: ...