Ogłoszenie w sprawie studenckich skrzynek mailowych
(18.7.2018)

Przypominamy o bezwzględnym obowiązku korzystania przez studentów Wydziału Farmaceutycznego z o. Analityki Medycznej z maili w domenie student.umed.wroc.pl oraz z indywidualnego konta studenta w „Wirtualnej Uczelni”.

Konkurs Prac Naukowych - PTSF O. Kraków
(16.7.2018)

Zbliża się Konkurs Prac Naukowych organizowany w ramach II Kongresu Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji w Krakowie. Konkurs odbędzie się dnia 22 września 2018 r. na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum.

(25.6.2018)

Dziekan WFzOAM prof. Halina Grajeta zaprasza pracowników wydziału na coroczne spotkanie, które odbędzie się 29 czerwca (piątek) o godz. 14:30 w sali W-1 .

Konkurs na krzewienie wiedzy o edukacji
(22.6.2018)

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC ogłosiła I edycję Konkursu im. prof. Romana Czerneckiego na najlepszy artykuł poświęcony edukacji. Zgłoszenia przyjmowane są do końca czerwca.

18. Letnie Interdyscyplinarne Spotkania Akademickie
(22.6.2018)

„Światło i jego biologiczne receptory – widzenie i farmakoterapia narządu wzroku”. Komitet Organizacyjny zaprasza młodzież akademicką w dniach 12-15 lipca 2018 r., do Lasówki k. Bystrzycy Kłodzkiej.

Szukamy chętnych osób
(19.6.2018)

Przeprowadzamy badania w Katedrze i Zakładzie Bromatologii i Dietetyki, które polegają na spożyciu na czczo wybranych nasion roślin strączkowych i kilkukrotnym pobraniu krwi ...
- info -

70 lat Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego we Wrocławiu
(14.6.2018)

70 lat świętował Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego. Była okazja do wspomnień, przypomnienia szczególnie ważnych momentów, ale też nagrodzenia  zasłużonych dla towarzystwa osób.

Centralny Wydruk
(13.6.2018)

Jeśli nie jesteście Państwo w stanie korzystać z drukarek Centralnego Wydruku, to należy dokonać ponownej instalacji w komputerze. Instrukcja jest zamieszczona na dole strony https://www.umed.wroc.pl/osk .

10 najlepszych SKN
(8.6.2018)

Lista 10 najlepszych Studenckich Kół Naukowych działających w jednostkach Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu:

- dokument -

Dni otwarte
(5.6.2018)

Zaczynasz myśleć o pracy marzeń i widzisz siebie w labie wyposażonym w najnowszą technologię, rozwijającego się pod okiem doświadczonych specjalistów na zabój zakochanych w swojej robocie ... plakat.